Dalinuosi keletu nuorodų į įdomesnius tyrimus (anglų kalba) apie koučingą. Pravers savišvietai, rašto darbams ar mokymams. Tekstai akademiniai. Galima skaityti straipsnių pabaigas, kur išdėstytos tyrėjų išvados ir pasiūlymai.

Labai gera literatūros apžvalga, kas yra gyvenimo koučingas (angl. life-coaching). Rašantys darbus apie koučingą čia viską ras vienoje vietoje. Apžvelgiamos įvairios perspektyvos, kas yra koučingas, kas yra koučingo klientas, kaip atrodo koučingo procesas ir kiti svarbūs koučingo konteksto dalykai. Parsisiųsti.

Vertingos įžvalgos vadovams ir besidomintiems koučingu organizacijose – kaip vadovai nusprendžia taikyti koučingą ar geriau to nedaryti. Studijoje nagrinėjama, kas vadovams svarbu taikant koučingą ir ko jie baiminasi. Parsisiųsti.

Vadovai dažnai sako aš ir taip taikau koučingą paprastame pokalbyje. Šioje studijoje nagrinėjama, ar koučingas turi būti atskiras struktūruotas procesas, ar vis tik labiau vadybinis stilius realizuojamas laisvuose pokalbiuose. Parsisiųsti.

Smagi studija, sulyginanti improvizacijų reikšmę džiaze ir koučinge. Galbūt jums bus įdomu, kokias paraleles tarp koučingo ir džiazo pateikia šis tyrimas. Parsisiųsti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

HTML tags are not allowed.