Mano vardas yra Tomas Misiukonis. Esu lektorius, akredituotas koučingo specialistas, knygų Asmeninio Ugdymo Praktika Vadovams ir Koučingo Technikos autorius bei knygų Vadovas per 24 hDėmesio, grupė! ir Boso Valanda bendraautorius. Taip pat esu tinklaraščio Salesblog.lt kūrėjas.

2010 m. įgijau koučingo ir mentorystės praktikos (Coaching and Mentoring Practice, MA) magistro laipsnį Oxford Brookes University (Oxford, UK). Ilgainiui pamilau oro uostus. Tais pačiais metais mano koučingo kompetencijas ACC lygiu (Associate Certified Coach) sertifikavo tarptautinė koučingo federacija ICF Global. 2011 m. užbaigiau vienerių metų trukmės koučingo supervizijos studijas su „Coaching Development“ (UK) ir įgijau koučingo supervizoriaus kvalifikaciją. Viskas dar labiau įsibėgėjo. 2011 m. prisijungiau prie ICF Lietuva valdybos ir kartu su visa Lietuvos koučingo bendruomene rūpinuosi koučingo profesijos stiprinimu mūsų šalyje.

Savo karjerą pradėjau 1996 m., SEB Banke. Nuo 2006 m. dirbu konsultantu OVC Consulting, esu kompanijos partneris ir rūpinuosi įvairiais organizacijų tobulėjimo projektais. Daugiausia dėmesio skiriu koučingo kultūros vystymui vadyboje bei pardavimuose. Taip pat Mykolo Romerio universitete dėstau Koučingo teorijos ir praktikos discipliną Ugdomojo vadovavimo magistrantūros programoje.

Laisvalaikiu stengiuosi pažinti pasaulį, kuris yra aplink mane ir manyje.

Mano el. paštas: tomas@ovc.lt

6 comments on “Apie autorių

 1. Violeta Z. on said:

  Sveiki, tikriausiai pažįstate tokių žmonių, su kuriais pabendravus rimtais klausimais kokią valandėlę, įvyksta vidinis trumpas sujungimas, kuris pasireiškia idėjų, minčių, entuziazmo, gilių emocijų fejerverkais ar saliutais (panašiais į peliuko Remio iš Ratatoules multiko saliutus, jam sugriaužus čedaro sūrį su braške vienu metu, tik dar intensyvesniais). Tokie mano įspūdžiai po koučingo susitikimo su Tomu Misiukoniu. Įdomiausia, kas vyko po susitikimo – turėjau prasieiti ir prisėsti parke ant suoliuko ir užsirašyti tai, apie ką nekalbėjome, nes tiek minčių ir idėjų gimė per labai trumpą laiką. Labai inspiruojantis koučas! Rekomenduoju visiems, Violeta

  VA:F [1.9.10_1130]
  Rating: 9.0/10 (5 votes cast)
 2. Tomai, atėjau nuspirkti knygų internetu. Tačiau svetainėje taip ir neradau nuorodos į jokį el.knygyną. Finale, radau vaga.lt. Visgi, siūlyčiau turėti tiesioginę nuorodą savo bloge.

  VA:F [1.9.10_1130]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
 3. Puikus lektorius.

  VA:F [1.9.10_1130]
  Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
 4. Sveiki,

  Domina komandos formavimas darbuotojams. 20-30zmoniu. Kokia butu kaina? Aciu

  VA:F [1.9.10_1130]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

HTML tags are not allowed.