2012m. kovo mėn. Coachingblog.lt atliko nedidelį tyrimą, kurio tikslas – išsiaiškinti, kaip vadovai taiko koučingą savo darbe.

Tyrime anonimiškai dalyvavo 31 vadovas iš Lietuvos įmonių. Tyrimo tematika apėmė vadovų turimų koučingo įgūdžių įvertinimą, koučingo taikymo būdus bei atvejus, o taip pat kliūtis ir naudą, kurią vadovai gauna taikydami koučingą.

Nors tyrimas atskleidė tobulintinus koučingo taikymo darbinėse stituacijose aspektus, beveik visi dalyviai nurodė, kad rekomenduotų kitiems vadovams taikyti koučingą. Čia pateikta tyrimo ataskaita  – apklausos rezultatai, komentarai ir išvados.

Labai dėkoju visiems, kurie sudalyvavo ir užpildė anketą. Sakau didelį ačiū tiems, kas padėjo ją platinti.

3 comments on “Tyrimo rezultatai: Kaip vadovai taiko koučingą savo darbe?

 1. Na tyrimas tik įrodo, kad Lietuvoje yra dar laaabai daug ką veikti ir kad Coachingas kaip toks dar tik kūdikio stadijoje. Augti ir tobulėti visiems! :) Ir po kokių 5 metų, o gal greičiau ir tyrimo dalyvių (siūlau tokį terminą vartoti vietoje respondentų) turėtų būti žymiai daugiau. :) Ačiū už ataskaitą, buvo įdomu. Ir tikrai toks tyrimas praturtina blog’ą.

  VA:F [1.9.10_1130]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
 2. Ačiū, Tomai! Buvo tikrai įdomu susipažinti su tokiu tyrimu irjo rezultatais… Pritariu apie augimo tendenciją ir šiaip, įvairių minčių sukėlė tas tyrimas… :) Tad dar ne vienas, matyt, tokio pobūdžio tyrimas bus atliktas ir atskleista Lietuvos vadovų situacija. Šaunu! :)
  Na, o dėl žodžio „respondentai“ – jis tikrai galimas vartoti, kaip ir „tiriamieji“, „tyrimo/apklausos dalyviai“ bei pan. oficialiosios statistikos sinonimai :)

  VA:F [1.9.10_1130]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

HTML tags are not allowed.