Pamaniau, kad jau senokai dalinausi kokiu nors testu. Šį kartą galite įsivertinti, kokiems mokymosi stiliams teikiate preferencijas. Žinodami, kaip jūs mokotės, išmoksite atpažinti ir pasirinkti jums tinkamas mokymosi formas. Čia slypi atsakymas, kodėl dažnai girdite posakius: geriau mažiau teorijos, o daugiau praktikos! O gal jūs laikotės nuomonės, kad praktika be teorijos yra laiko švaistymas? Sužinoję savo mokymosi stilių, suprasite, kodėl vieni mokymai jums patinka labiau negu kiti. Tai ne lektorius ar jūsų grupės kaimynai jums blogo linki. Tiesiog tai, kas vyksta, nebūtinai dera su jūsų mokymosi stiliumi.

Niekada nevėlu išmokti geriau suprasti save ir kitus, kurie nebūtinai turi būti tokie, kaip jūs:)

Štai keletas šaržų apie mokymosi stilius. Įsivaizduokite, kad nusipirkote naują dviratį ir ketinate išmokti juo važiuoti.

Kažkas iš jūsų čia pat sės ant dviračio ir važiuoti išmoks gana greitai. Tiesa skausmingai, nes kol pradės laikyti lygsvarą, kelis kartus nusibalnos alkūnas ir kelius. Gal čia jūs?

Kažkas stebės aukščiau paminėtą žmogų, kad pasimokytų iš jo klaidų. Na gerai, dar prie to pasižiūrės trumpą filmuką apie dviračius. Gal čia apie jus?

Dar kažkas pastatys naują dviratį į sandėliuką ir įdėmiai pradės skaityti instrukciją. Instrukcijoje ištaisys gramatines klaidas ir nusiųs laišką į dviračių gamyklą su pastabomis apie instrukcijoje pastebėtas klaidas. Ar tik ne apie jus?

Kažkas nusipirkęs dviratį ilgai į jį žiūrės ir svarstys: o kokia prasmė važiuoti dviračiu? Galbūt galima su juo padaryti kažką kito? Hm, o ar čia ne apie jus?

Testą reikia atsisiųsti ir atsispausdinti.

TESTAS

STILIŲ APRAŠYMAS

Daugiau apie kitų mokymą knygoje „Dėmesio Grupė!“

4 comments on “Atlik testą: kaip tu mokaisi važiuoti dviračiu arba koks tavo mokymosi stilius?

 1. Danielius Goriunovas on said:

  Na ką, keliaunu žiūrėti kas gausis! :-D

  VA:F [1.9.10_1130]
  Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
  • Danielius Goriunovas on said:

   Taigi gavau Aktyvistą ir Reflektuotoją vienu metu. Gana prieštaraujantį patį sau derinį. Įdomiai…

   Išties testas gal, tiesa, naudingesnis vadovams sužiūrėt savo mokinius, nei patiems besimokinantiems. O gaila. :/

   VA:F [1.9.10_1130]
   Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
   • Tomas Misiukonis on said:

    Testas yra visiems, o ne vadovams:) O Aktyvisto ir reflektuotojo nereikia vertinti kaip priešingybių, tiesiog tokius duomenis turintis žmogus geba lanksčiau mokytis, jam įdomu ir veiksmas, ir teorija. Testo autorius David Kolb teigia, kad žmonės mokosi kokybiškai tada, kai „įdarbina“ visus stilius. Tad verta pagalvoti, kas pas patį yra deficitas ir kaip tą lavinti:)

    VN:F [1.9.10_1130]
    Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
 2. Giedre on said:

  Pas mane visu raidziu po 6 :)

  VA:F [1.9.10_1130]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

HTML tags are not allowed.